Będzie druga część „Hotelu Maffija” od SBM Label

Będzie druga część „Hotelu Maffija” od SBM Label

16 stycznia, 2022 0 przez Doradca Filmowy

Od niedawna wiadomo, że miłośnicy rapu mogą zacierać ręce na kolejny krążek od SBM Label. Raperzy zapowiedzieli już, że powstanie druga część „Hotel Maffija”, której pierwsza odsłona zaskarbiła sobie sympatie wielu entuzjastów tego typu muzyki. Warto wspomnieć, że „Hotel Maffiija” był pierwszym, wspólnym studyjnym albumem raperów, którzy zaliczają się do kolektywu SBM Label.

Po raz pierwszy wydawnictwo to ukazało się 6 czerwca ubiegłego roku i wywołało nie małe poruszenie w całej rap-sferze. Wart wspomnieć, że projekt ten potrzebował chwilę czasu na to, by doprowadzić go do końca. Okazało się, że raperzy spędzili nad nim kilka pracowitych dni, a co więcej, utwory powstawały w specjalnie wynajętym na potrzeby albumu domu. W okresie od 1 do 6 czerwca, zdecydowali się oni dawkować swoim fanom emocje i sukcesywnie, jeden po drugim publikowali utwory, które znalazły się na kultowej już płycie „Hotel Maffija”. Co więcej, album ten szybko trafił na pierwsze miejsce w rankingu OLIS czyli polskiej listy sprzedaży i szybko zyskał status złotej płyty. Obecnie miłośnicy i entuzjaści rapowych krążków, mogą z niecierpliwością czekać na wydanie „Hotel Maffija” w drugiej wersji.

„Hotel Maffija”- będzie druga część?

Nie tak dawno w sieci ukazał się nowy odcinek programu HEJT PARK. Z pewnością jest on znany wszystkim, którzy uważnie śledzą wydarzenia, jakie mają miejsce na polskiej scenie rapowej. Program ten jest prowadzony przez Tomasza Smokowskiego i są do niego zapraszani kultowi przedstawiciele tego nurtu muzycznego w naszym kraju. Dla większości fanów „Hotel Maffija” największe znaczenie miał odcinek, który ukazał się 7 stycznia bieżącego roku. Wówczas Tomek Smokowski wyzwał, że jest on w podróży do niewielkiego pałacyku pod Warszawą, gdzie ma nagrać kolejny odcinek swojego kultowego programu. Niemniej jednak, wspomniał on w swojej zapowiedzi również o tym, że w pałacyku tym obecnie przebywają wszyscy, najbardziej znani i lubiani przez miliony reprezentanci kolektywu SBM Label. Wielu uważnych słuchaczy i tych, którzy są na bieżąco ze wszystkimi nowikami od SBM Label, łatwo wydedukowali, że może to jedynie oznaczać to, że już wkrótce na rynku rapowym pojawi się kolejna odsłona Hotelu Maffija, którego pierwsza część zyskała status złotej płyty i szybko podbiła OLIS. Niemniej jednak warto zwrócić szczególną uwagę na całość odcinka HEJT PARK, który prowadził wspomniany już Tomek Smokowski. To właśnie on „tesuje” najnowszą część kompilacji Hotel Maffija od SMB Label i możecie ją obejrzeć na jego kanale. Niemniej jednak we wspomnianym już odcinku programu HEJT PARK bardzo łatwo można wywnioskować, że cała ekipa SB Mafija obecnie przebywa w wynajętym pałacyku z noclegiem. Jak łatwo wywnioskować, w ten sam sposób postąpiła cała ekipa, kiedy miała nagrać pierwszą część hitowego Hotelu Maffija. Wówczas również wyjechali oni wszyscy razem, by w spokoju mogli skupić się oni na nagrywaniu płyty. Biorąc pod uwagę wszystkie fakty, można mieć nadzieję na to, że już niedługo światło dzienne ujrzy kolejna cześć mixtape’u od jednej, z największych, polskich wytwórni rapowych. Żadnemu ze słuchaczy nie trzeba również przypominać, że do kolektywu SBM Label należą tacy raperzy jak chociażby Mata, Bedoes czy Adi Nowak.

SBM Label- największa wytwórnia polskiej sceny rapowej

Wtajemniczeni i śledzący nowinki z rapowej sceny z pewnością doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to własnie SBM Label jest wytwórnią, która dzierży zaszczytne miano lidera i nieprzerwanie wiedzie prym na polskim rynku rapowym. Tak naprawdę, żadna inna wytwórnia nie może pochwalić się aż tak imponującymi wynikami sprzedażowymi, a co najważniejsze, żadna inna wytwórnia nie może pochwalić się posiadaniem tak rozpoznawalnych i znakomitych twórców, którzy do niej należą. SMB Label jednak zgodnie łączy artystów, którzy pochodzą z różnych obszarów rapowej sceny i prezentują całkowicie odmienne style muzyczne. Z pewnością to właśnie z tego powodu Hotel Maffija stał się tak ogromnym hitem, gdyż nie często zdarza się usłyszeć tak wielu, różniących się od siebie wykonawców na jednym tracku. Pozostało więc z niecierpliwością oczekiwać na wydanie drugiej części hitowego krążka.